Gayrimenkul Yatırımı

Gayrimenkul sektöründe meydana gelen değişimleri takip ederek müşteri beklentileri ve yatırıma elverişli arsa, konut ve villalar hakkında bilgilendirme yapılarak uygun seçenekler sunulmaktadır. Özellikle Kuzey Ege’nin parlayan yıldızı Çanakkale bölgesinde müşteri beklentileri dikkate alınarak imza projeler geliştirmekte ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

Proje Geliştirme

Yatırımcı şahıs ve firmalarla işbirliği yaparak yüksek getiri vaat eden projelerde geliştirme sürecini birlikte yönetiyoruz.


TROIA BOSPHORUS

Çanakkale merkez Ulupınar köyü yakınlarında 16 Tripleks ve 2 Dublex lüks villadan oluşan konsept projemizin Eylül 2021 itibariyle satışa çıkmıştır. Lansman fiyat avantajlarını kaçırmayınız… 

KOMŞU ADALAR

Midilli adasının tam karşısında avlusu eski Kastamonu evlerini andıran özel mimarisi 8m tavanları , cumbalı balkonlarıyla çok sofistike bir yaşam sizleri bekliyor. 

MANZARA ADALAR

3 Farklı tipte lüks villa , muhteşem bir Assos manzarası , çok farklı bir yaşam sizleri bekliyor. Satışı neredeyse tamamlanan projede son kalan bir kaç villa için acele edin.

HAYAL ASSOS

Doğa harikası Sivrice koyuna sadece 200m mesafede yüksek standartlarda sadece 10 adet villa özel müşterilerini bekliyor  

© borinasticaret.com Tüm hakları saklıdır.

tr Turkish
X
Follow by Email
LinkedIn
Instagram
Sohbete başla
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Borinas Ticaret ile ilgili bilgi almak ister misiniz?